. لاغري . قبولي در کنکور . عطر ماه تولد
 
 

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

 

طراحان لباس عروس معتقدند اصول مهمی در انتخاب لباس عروس وجود دارد كه رعایت آنها از شكل و جنس لباسی كه عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است.
 راهنمای خرید لباس عروس - ساده و راحت اما شاد و زیبا
شاید برای خیلی از عروس‌خانم‌ها هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از پوشیدن لباس‌های عروس پفی، پرنسسی و براق كه در جنس‌های حریر و تور می‌درخشند، نباشد. ولی طراحان لباس عروس معتقدند اصول مهمی در انتخاب لباس عروس وجود دارد كه رعایت آنها از شكل و جنس لباسی كه عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است. با برخی از این اصول، آشنا شوید.
1) اگر قدتان بلند نیست، لباس پرنسسی نپوشید
لباس‌های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب‌اند چون دامن این لباس‌ها خیلی پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را كوتاه‌تر جلوه می‌دهد. بنابراین اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به كمك خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌هایی بگردید كه به اندام شما مثل شمع بنشیند. اگر كسانی‌كه قد كوتاهی دارند، در شب عروسی لباس‌های پف‌دار بپوشند، كوتاه‌تر به‌نظر می‌رسند. اگر خیلی ظریف و كوچك باشید، در لباس عروس‌های حجیم و پف‌دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لباس عروس‌های بلند و ماكسی شما را قدبلندتر نشان می‌دهد.
2) با آقایان نروید دنبال لباس‌عروس‌!
خریدن لباس عروس ذوق و سلیقه و حوصله می‌خواهد. باید برای این‌كار وقت بگذارید. مطمئن باشید كه پشیمان نمی‌شوید. چون اولین و آخرین باری است كه این كار را انجام خواهید داد. توصیه ما این است كه با یك خانم به خرید لباس عروس بروید نه با آقای داماد. آقایان اصولا حال و حوصله خرید ندارند و مطمئن باشید وقتی شما لباس عروس سوم را امتحان می‌كنید، برای اینكه از این خرید كسل كننده خلاص شوند، به شما خواهند گفت این لباس بهترین است اما اگر سر فرصت و حوصله لباس عروس دلخواه‌تان را پیدا كردید، می‌توانید همسر آینده‌تان را سورپرایز كنید. به همین سادگی.
3) لباس عروس خودش زیباست
به بالاتنه لباس عروسی كه می‌خواهید بخرید خوب دقت كنید. بالاتنه‌های خیلی تنگ، ممكن است اندام شما را بزرگ نشان بدهند و این چندان جالب نیست. سفیدی لباس عروس به اندازه كافی شما را مركز توجه قرار می‌دهد. لازم نیست زیاده‌روی كنید. لباس عروس خودش زیباست. لازم نیست خودتان را برای به یادماندنی شدن به زحمت زیادی بیندازید و مدل‌های فوق‌العاده را انتخاب كنید.
4) لباسی متناسب با اندام خود‌تان انتخاب كنید
لباس عروسی كه روی جارختی زیباست، لزوما روی اندام شما زیبا نیست. نكات قوت و ضعف اندام شما بهترین راهنما برای انتخاب لباس عروس ایده‌آل شماست. می‌توانید با كمك یك خیاط ماهر، لباسی را بدوزید كه برای اندام شما ایده‌آل است و شما را بسیار رویایی در آن شب به یادماندنی نشان خواهد داد. لباس عروس ایده‌آل شما حتما وجود دارد. مهم این است كه شما بتوانید آن ‌را پیدا كنید.
5) چه رنگی را ترجیح می‌دهید؟
از قدیم‌ها در ذهن بیشتر ما لباس عروس سفید بوده است ولی خیلی هم به این قانون نانوشته اعتماد نكنید. اگر سری به مزون‌های دوخت لباس‌ عروس بزنید، می‌بینید كه بدتان نمی‌آید، لباس عروس‌هایی با رنگ كرم ، نباتی و حتی بژ سفارش دهید. بد نیست رنگ این لباس عروس‌ها را هم روی پوست‌تان امتحان كنید.دقت كنید اگر لباس عروس‌تان را در این رنگ‌ها انتخاب می‌كنید، حتما باید تورتان را هم در همین مایه‌ها ی رنگی انتخاب كنید.
6) فصل عروسی هم مهم است
اگر شما در فصول زمستان و پاییز قصد دارید جشن ازدواج‌تان را برگزار كنید ، باید دور خرید لباس عروس‌های دنباله‌دار را خط بكشید چون در این فصول هوا بارانی و برفی می‌شود و شما حتما دوست ندارید با یك لباس عروس گلی وارد مجلس شوید. لباس عروس بدون دنباله برای این فصول مناسب‌ترند ولی اگر بازهم تمایل دارید كه این لباس عروس‌های دنباله‌دار را انتخاب كنید، حداقل لباس‌های دنباله‌داری را برگزینید كه می‌توانید پارچه دنباله‌دار آن ‌را جدا كنید و هنگام رسیدن به سالن آن ‌را دوباره به لباس عروس‌تان وصل كنید. البته محل برگزاری جشن ازدواج‌تان هم مهم است. در باغ مسلما شما نمی‌توانید چنین لباس‌هایی بپوشید.
7) شما ستاره سینما نیستید
شاید شما در تلویزیون فیلم عروسی «پرنسس دایانا» همسر ولیعهد انگلیس را دیده‌ باشید كه لباس عروسی‌اش چند متر دنباله داشت ولی این فقط یك عروسی تشریفاتی و تبلیغاتی بوده است كه چند نفر فقط برای حمل دنباله این لباس عروس استخدام شده بودند. شما می‌خواهید در جشن ازدواج‌تان راحت باشید و بتوانید با آسایش این سو و آن سو بروید. پوشیدن چنین لباس‌هایی فقط دست و پای شما را می‌بندد و اجازه نمی‌دهد در این شب رویایی راحت باشید. لباس عروسی را انتخاب كنید كه در آن اول از همه احساس راحتی كنید.
8) مدل‌های عجیب و غریب نخرید
فقط همین امشب لباس عروس در تن شماست و قرار است سال‌ها بعد لباس عروس‌تان را كه در آن شب رویایی به تن كرده‌اید، در عكس‌های عروسیتان تماشا ‌كنید ولی دقت كنید كه لباس عروسی را برگزینید كه بعدا خجالت نكشید آن ‌را به دیگران نشان دهید. برخی از مدل‌های لباس عروس سال‌های سال كهنه نمی‌شوند و همیشه زیبا هستند. بنابراین به سراغ انتخاب این مدل‌ها بروید.
نكاتی كه در بالا گفته شد به این معنی نیست كه حتما باید لباس بخرید یا هزینه ی زیادی صرف كنید. مهم ترین چیز صرف سلیقه است كه به شما كمك می كند تا لباسی زیبا به تن داشته باشید . گاهی بعضی افراد لباس دوستشان را قرض می گیرند و با مختصر تغییراتی كه در تور سر و دسته گل شان می دهند ، هماهنگی زیبایی در ظاهرشان ایجاد می كنند.تاكید ما بر سادگی و سلیقه است.

 

 

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکس شیکترین مدلهای لباس عروس سال 2012

عکسهای مرتبط

جدیدترین عکس ها

تبلیغات